CLICK HERE to see complete results!
Girls Team
- Glidden-Ralston 106
- Boyer Valley 99
- Woodbine 97.5
- West Harrison 70
- CAM 65
- Coon Rapids-Bayard 63.5
- Ar-We-Va 54
- Exira/EHK 26
- 100: Jade Hays (Coon Rapids-Bayard) 14.19
- 200: Jade Hays (Coon Rapids-Bayard) 28.7
- 400: Sabrina Rife (West Harrison) 1:06.04
- 800: Erin Weber (Boyer Valley) 2:44.7
- 1500: Kylie Petersen (Boyer Valley) 5:34.58
- 3000: Katie Gore (West Harrison) 12:52.42
- 100 Hurdles: Kerstyn Matusik (Woodbine) 17.7
- 400 Hurdles: Tianna Janssen (Glidden-Ralston) 1:15.85
- 4×100: Woodbine (Kerstyn Matusik, Jamie Plowman, Brianna Baker, Kerragen Hamblen) 54.29
- 4×200: Glidden-Ralston (Emma Hannasch, Talia Schon, Tianna Janssen, Avery Schlabach) 1:57.47
- 4×400: West Harrison (Kayla Lynch, Cassidy Hatcher, Katie Gore, Sabrina Rife) 4:43.2
- 4×800: Boyer Valley (Marie Hanigan, Abby Burkhart, Katlyn Tremel, Erin Weber) 11:48.15
- Sprint Medley: Coon Rapids-Bayard (Katelyn Winnett, Cora McAlister, Emily Baker, Jade Hayes) 2:03.08
- Distance Medley: Boyer Valley (Brittany Shumate, Katlyn Tremel, Erin Weber, Kylie Petersen) 4:53.6
- Shuttle hurdle: Woodbine (Kerragen Hamblen, Alyssa Jensen, Jayde Clark, Kerstyn Matusik) 1:15.20
- High Jump: Gretchen Wallace (Gladden-Ralston) 4-10
- Long Jump: Leslie Luf, (Ar-We-Va) 15-02.75
- Shot Put: Molly Venteicher (CAM) 36-04.5
- Discus: Emily Hinners (Ar-We-Va) 99-06
Boys Team
- Woodbine 157
- CAM 101
- Boyer Valley 99
- Exira/EHK 62
- Ar-WE-Va 57
- West Harrison 40
- Coon Rapids-Bayard 37
- Glidden-Ralston 27
- Paton-Churdan 8
- 100: Deshawn Carr (CAM) 11.85
- 200: Deshawn Carr (CAM) 23.93
- 400: Wyatt Pryor (Woodbine) 54.22
- 800: Thomas Hensley (CAM) 2:12.48
- 1600: Evan Wilson (Exira/EHK) 4:51.72
- 3200: Evan Wilson (Exira/EHK) 10:51.8
- 110 Hurdles: Tyler Brummer (Boyer Valley) 16.35
- 400 Hurdles: Tyler Brummer (Boyer Valley) 58.04
- 4×100: Woodbine (Joseph McHugh, Layne Pryor, Maverick Winther, Tyler Coberly) 46.03
- 4×200: Coon Rapids-Bayard (Peyton Clipperton, Daniel Hildebrand, Jason Martinez, Jalen Rosenbeck) 1:42.09
- 4×400: Woodbine (Joseph McHugh, Layne Pryor, Seth Gruver, Maverick Winther) 3:42.44
- 4×800: Woodbine (Wyatt Pryor, Connor Sullivan, Adam Sherer, Seth Gruver) 9:17.08
- Sprint Medley: CAM (Darien Burnison, Preston Murphy, Jordan McDuff, Thomas Hensley) 1:45.04
- Distance Medley: Boyer Valley (Ryan Lehan, Hunter Soma, Tyler Brummer, Joe Weber) 03:59.34
- Shuttle Hurdle: Woodbine (Maverick Winther, Joey Wolf, Tyler Coberly, Jack Nelson) 1:06.1
- High Jump: Keegan Simons (Ar-We-Va) 6-04
- Long Jump: Deshawn Carr (CAM) 19-08.5
- Shot Put: Joey Wolf (Woodbine) 47-05.5
- Discus: Jalen Malone (Boyer Valley) 127-03