CLICK HERE to see complete results!
Boys Team
- Atlantic 144
- Harlan 91
- Lewis Central 75
- St. Albert 72
- Glenwood 71
- Abraham Lincoln 49
- Shenandoah 38
- Clarinda Academy 35
- Red Oak 8
- Clarinda 6
- 100: Tavares Boykin (Clarinda Academy) 11.72
- 200: Max Duggan (Lewis Central) 23.2
- 400: Kohen Watson (Glenwood) 51.34
- 800: Chase Mullenix (Atlantic) 2:00.5
- 1600: Jaxson Eden (Atlantic) 4:50.98
- 3200: Jalen Petersen (Atlantic) 11:04.01
- 110 Hurdles: Gratt Reed (Atlantic) 16.06
- 400 Hurdles: Gratt Reed (Atlantic) 55.97
- 4×100: Harlan (Michael Erlmeier, Jake McLaughlin, Deren Schmitz, Andy Burchett) 45.19
- 4×200: Atlantic (Jayden Barnwell, Dillon Sonntag, Tyler Moen, Sam Granner) 1:35.72
- 4×400: Glenwood (Christian Stanislav, Jack Hughes, Brady Weddum, Kohen Watson) 3:33.17
- 4×800: Atlantic (Zeke Whetstone, Nathan Behrends, Craig Becker, Chase Mullenix) 8:41.61
- Shuttle Hurdle: St. Albert (Jake Carley, Garret Reisz, Ethan Bernard, Tyler Blaha) 1:02.42
- Sprint Medley: Atlantic (Jayden Barnwell, Tyler Moen, Gratt Reed, Zade Niklasen) 1:39.08
- Distance Medley: Atlantic (Jayden Barnwell, Sam Granner, Dillon Sonntag, Jaxson Eden) 3:51.43
- Discus: Logan Jones (Lewis Central) 156-11
- High jump: Spencer Ray (Atlantic) 5-10)
- Long jump: Nick Foss (Harlan) 19-02
- Shot put: Logan Jones (Lewis Central) 53-1
Girls Team
- Glenwood 145
- Atlantic 95
- Abraham Lincoln 93
- Lewis Central 71
- Creston 62
- Harlan 50
- Shenandoah 42
- Thomas Jefferson 19
- St. Albert 11
- Clarinda 1
- 100: Caitlyn Jones (Thomas Jefferson) 13.75
- 200: Darby Thomas (Abraham Lincoln) 26.43
- 400: Jaeda Wilson (Glenwood) 1:03.88
- 800: Makenna Hudson (Creston) 2:29.82
- 1500: Taylor McCreedy (Atlantic) 5:21.14
- 3000: Taylor McCreedy (Atlantic) 11:54.32
- 100 Hurdles: Darby Thomas (Abraham Lincoln) 17.03
- 400 Hurdles: Hayley Hartman (Abraham Lincoln) 1:11.26
- 4×100: Glenwood (Sadey Allgood, Devon Bomer, Jaeda Wilson, Elle Scarboroug) 52.32
- 4×200: Atlantic (Jessica Hartwig, Alyssa Derby, Pluma Pross, Haley Rasmussen) 1:52.45
- 4×400: Glenwood (Sadey Allgood, Lauren Becker, Danielle Hardcastle, Jaeda Wilson) 4:15.64
- 4×800: Creston (Peyton Rice, Brielle Baker, Morgan Buxton, MaKenna Hudson) 10:55.83
- Shuttle Hurdle: Abraham Lincoln (Jocelyn Hendrix, Emily Steskal, Taylan Keefer, Hayley Hartman) 1:12.28
- Sprint Medley: Lewis Central (McKenna Paulsen, Kortnie Getzschman, Maegan Holt, Megan Witte) 1:58.68
- Distance Medley: Glenwood (Grace Presley, Bailey Ostrander, Elle Scarborough, Abby McIntyre) 4:36.96
- Discus: Lauren Payne (Lewis Central) 123-03
- High Jump: Megan Witte (Lewis Central) 5-02
- Long Jump: Darby Thomas (Abraham Lincoln) 17-10
- Shot Put: Lauren Payne (Lewis Central) 41-05.5