FFA Awards:
- Grand Champion Market Hog: Paige Jensen, CAM FFA (Parents Eva & Ryan Jensen) – Trophy Sponsor: Gary & Shelly Miller.
- Grand Champion FFA Market Barrow: Paige Jensen; Trophy Sponsor: Stine Seeds.
- Reserve Champion FFA Market Barrow: Paige Jensen; Trophy Sponsor: Rolling Hills Bank and Trust.
- Grand Champion FFA Market Gilt: Logan Eilts, Atlantic FFA (Parents Tim & Karla Eilts) – Trophy Sponsor: J6 Ranch.
- Reserve Champion FFA Market Gilt: Logan Evans, Griswold FA (Parents Jessie & Ryan Evans) – Trophy Sponsor: Andy & Jody Steffen.
- Grand Champion FFA Swine Pen of 3: Logan Evans; Trophy Sponsor: Sandbothe Firestone.
- Reserve Grand Champion FFA Swine Pen of 3: Kacey Danker, Griswold FA (Parents Jody & Ryan Danker) – Trophy Sponsor: First Whitney Bank.
- Champion FFA Swine Showman: Logan Eilts; Trophy Sponsor – Renew Ag Supply.
- Reserve FFA Swine Showman: Trista Swain, Griswold FFA (Parents Doug & Sarah Swain) – Trophy Sponsor: In Memory of Bill Murphy.
4-H Awards
- Grand Champion 4-H Pen of 3 Market Swine: Seth Hensley, C&M Champions (Parents Mark & Jolene Hensley) – Trophy Sponsor: Shane & Tammy DeBord.
- Reserve Grand Champion 4-H Pen of 3 Market Swine: Carter Witzman, Bear Grove Blazers (parents Stephanie & Chris Witzman) – Trophy Sponsor Ryan & Jessie Evans Family.
- Grand Champion 4-H Individual Market Gilt: Gracie Venteicher, C&M Champions (Parents Doug & TJ Venteicher) – Trophy Sponsor: Cass County Farm Bureau.
- Reserve Grand Champion 4-H Individual Market Gilt: Seth Hensley; Trophy Sponsor: In Memory of Kenny Evans.
- Grand Champion 4-H Individual Market Barrow: Grant Petty, Washington GEM (Parents Darrin & Melanie Petty) – Trophy Sponsor: Hubbard Feeds.
- Reserve Grand Champion 4-H Individual Market Barrow: David Retallic, Bear Grove Blazers (Parents Troy & Laura Retallic) – Tropher Sponsor: Cass County Fairboard.
- Division 1 Winner/4-H Market Barrow: Grant Petty; Trophy Sponsor: Rex Pharmacy.
- Division 2 Winner/4-H Market Barrow: David Retallic; Trophy Sponsor: The Trevor Frederickson Memorial Fund.
- Division 1 Winner/4-H Market Gilt: Seth Hensley; Trophy Sponsor: Armour Insurance.
- Division 2 Winner/4-H Market Gilt: Gracie Venteicher; Trophy Sponsor: Armour Insurance.
- Supreme Champion 4-H Market Hog: Grant Petty; Trophy Sponsor: Cass County Fairboard.
- Reserve Supreme Champion 4-H Market Hog: Gracie Venteicher; Trophy Sponsor: E&E Fine Swine.
- Grand Champion 4-H Senior Showman: Kacey Danker; Trophy Sponsor: Sandbothe Firestone.
- Reserve Grand Champion 4-H Senior Showman: Paige Jensen; Trophy Sponsor: Hubbard Feeds.
- Grand Champion 4-H Intermediate Showman: Kailey Swain, Pleasant-Noble United (Parents Doug & Sarah Swain) – Trophy Sponsor: In Memory of Joe Dimig.
- Reserve Grand Champion 4-H Intermediate Showman: Coby Venteicher, C&M Champions (Parents Mark & Staci Venteicher) – Trophy Sponsor: Atlantic Rotary Club.
- Grand Champion 4-H Junior Showman: Brooklyn Steffen, Benton Franklin (Parents Nathan & Andrea Steffen) – Trophy Sponsor: Armour Insurance.
- Reserve Grand Champion 4-H Junior Showman: Collin Rudy, Cowpokes (Parents Jill & Chuck Rudy) – Trophy Sponsor: Atlantic Rotary Club.
- Overall Supreme Champ. Market Hog: Grant Petty; Trophy Sponsor – In Memory of Matt Rogers.
- Overall Supreme Champ. Market Hog: Paige Jensen; Trophy Sponsor – E&E Fine Swine.
All results from the Swine Program can be found HERE
Other results from the 2020 Cass County Fair can be found HERE.